Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

БЕЛЬГІЯ. У міжнародній зустрічі «Мир — це майбутнє» бере участь єпископ Васильківський Миколай

Версия для печатиВерсия для печати

7 вересня понад 300 лідерів найбільших світових релігій з’їхалися до Антверпена (Бельгія), щоб взяти участь у 28-й Міжнародній зустрічі людей та релігій, організованій Спільнотою Святого Егідія.
Тема зустрічі — «Мир – це майбутнє: релігії та культури в діалозі 100 років після І Світової війни».

У програмі — 25 круглих столів, у яких беруть участь релігійні лідери та представники світу політичного, культурного, суспільно-економічного з таких країн як Ірак, Сирія, Курдистан, Нігерія, Україна та Філіппіни.

Від України бере участь Преосвященний Миколай, єпископ Васильківський, Вікарій Київської Митрополії. Архіпастир виступить з доповіддю «Християнство, як можливість неможливого». Також владика Миколай бере участь у круглому столі 8 вересня, тема якого — «Мученики в теперішні часи».

Єпископ Васильківський Миколай

Разом із Владикою Миколаєм виступатимуть: Діонісій Іоанн Кавак — православний архієпископ (Сирійська церква), Єзус Дельгадо — Генеральний вікарій Сан-Сальвадору та ін. Очолює роботу круглого столу Кардинал Джон Олорунфемі Онаійекан з Нігерії.

Міжнародна зустріч завершиться у вівторок, 9 вересня, Молитвою за Мир в різних місцях молитви у відповідності до різних релігій, процесією та оголошенням на площі «Grote Markt» Заклику Миру—2014. З промовою виступить Президент Європарламенту Мартін Шульц.

Вибір місця в соту річницю трагічного конфлікту, який скривавив усю Європу, відповідає необхідності нести «дух Ассізі» в сьогоднішній світ, не забуваючи про історію минулого, але також і не відмовляючись від обов’язку працювати в часі теперішньому, що вимагає від нас «зберігати запаленою лампаду надії, продовжуючи молитися та працювати заради миру», як сказав папа Франциск, приймаючи на аудієнції учасників попередньої Зустрічі в Римі 30 вересня 2013 р.

***

Цьогорічна зустріч відбувається в час, коли озброєні протистояння наповнюють кров’ю Близький Схід, Східну Європу, Північну Африку, спричиняючи жахливі гуманітарні кризи, які призводять до нескінченого потоку біженців та загрожують безпеці самої Європі та цілого Заходу. Річниця І Світової війни закликає усіх замислитися над марністю конфліктів та працювати у побудові стабільного та тривалого миру.

На церемонії відкриття, у Stadsschouwburg в Антверпені, у неділю, 7 вересня, виступили єпископ Антверпена монс. Йохан Бонні, засновник Спільноти Святого Егідія проф. Андреа Ріккарді, Президент Європейської Ради Герман Ван Ромпей, польський письменник Зігмунт Бауман, Антіохійський сиро-православний патріарх Ігнатій Єфрем II та Великий Муфтій Арабської республіки Єгипет Шавкі Ібрагім Абдель-Карім Аллам.

Он-лайн трансляцію з перекладом можна дивитися на сайті: www.santegidio.org

Слідкувати за новинами на сторінці ФБ: https://www.facebook.com/molitva.o.mire/photos_stream

МИКОЛАЙ (Почтовий), єпископ Васильківський, вікарій Київської Митрополії
Община святого Эгидия

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2598

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар