Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Похорон у Бориспільській єпархії. Отець Віктор Філоненко їхав попрощатися з Блаженнішим, і серце не витримало...

Версия для печатиВерсия для печати
09 липня 2014 | Події

6 липня 2014 р. відійшов до Господа ієрей Віктор Філоненко, настоятель храму на честь св. великомученика і цілителя Пантелеймона смт Баришівка Бориспільської єпархії.

Причиною смерті стала тяжка хвороба.

Народився отець Віктор Філоненко 9 серпня 1968 року в Києві. Після закінчення школи опанував професію лікаря-ветеринара. Пошуки сенсу земного життя привели його до храму. В досить зрілому віці, у 42 роки, Віктор вирішив стати священиком.

На свій день народження, 9 серпня 2010 року, Віктор Філоненко був висвячений на священика в м. Кіровоград, де й почав шлях свого пастирського служіння в одному з храмів Кіровоградської єпархії.

У 2011 році перевівся в Київську єпархію, а згодом очолив новоутворену свято-Пантелеймонівську парафію в смт Баришівка. За кілька років свого перебування в Баришівці отець Віктор зумів згуртувати навколо себе парафіян, знав, як підбадьорити, втішити людину, вислухати її.

Оскільки парафія не мала приміщення, то богослужіння проходили в пасажирському залізничному вагоні, який облаштували під храм.

Помер отець Віктор 6 липня, в неділю, після Літургії за кермом власного автомобіля від серцевого нападу. Він їхав до Києво-Печерської Лаври попрощатися з Блаженнішим Митрополитом Володимиром.

Відспівували ієрея Віктора у вівторок, 8 липня. Попрощатися з покійним і помолитися за упокій його душі зібралися парафіяни, священики, рідні, друзі та знайомі.

Поховали отця Віктора на міському кладовищі поблизу с. Селичівка.

За матеріалами Бориспільської єпархії

Бориспільська єпархія

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3426

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар