Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Багатодітній родині, яка виховує хлопчика з важкою формою ДЦП, потрібна наша допомога!

Версия для печатиВерсия для печати
23 листопада 2015 | Потрібна допомога

Православний центр розвитку сім’ї «Сім’я в радість» звертається із проханням допомогти багатодітній сім’ї, в якій одна дитина — важкохворий хлопчик. Публікуємо лист, що надійшов нам від багатодітної мами, Юлії Костриці.

«У нас четверо дітей, наш син Михаїл – інвалід, важкохворий хлопчик. Михайло своє життя проводить в ліжку, має діагноз ДЦП, симптоматична епілепсія, спастичний тетрапарез, контрактури колінних та ліктьових суглобів. Синові 11 років, діагнози отримав внаслідок травми під час пологів. Наша дитина не може сидіти та розмовляти. Оскільки Михаїл обмежений в русі, він часто страждає на бронхопневмонії. Навесні дитина півтора місяці знаходилась в реанімації на апараті ШВЛ. Для того, щоб він зміг дихати самостійно, йому зробили операцію трахеотомію.

Діагноз: канюленосій, дифузний катаральний ендобронхіт I ст. Дитині потрібно регулярно проходити обстеження та лікування у торкальній хірургії, а також потребує професійний масаж».

Михаїлу постійно потрібні трахеостономічні трубки; катетери аспіраційні №10 – 1 на добу, засоби по догляду за трахеостомою, а аткож препарати: депакін, фінлепсін, креон, лацідофіл (ці ліки потрібно приймати постійно). Також потрібні памперси і пелюшки.

На жаль, зараз у батька немає постійного місця роботи, тому у родини накопичуються борги.

Звертаємось до всіх, хто може підтримати нас та сподіваємось на милість Божу.

Картковий рахунок у Приватбанку 5168 7555 0906 9445, отримувач Кострица Юлія Олексіївна, контактний телефон 098 594 36 60.

Вдячні вам за допомогу та милосердя!

За матеріалами facebook.com

нужна помощь
ДЦП
3022

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар