Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

АНОНС. Зустрічайте фотовиставку журналу «Самарянка» — «Сім'я: формула любові» 23 вересня у Львові

Версия для печатиВерсия для печати
12 вересня 2013 | Сім’я

23 - 24 вересня у Львові буде проходити Всеукраїнська пересувна фотовиставка журналу «Самарянка» – «Семья: формула любви»!

Пересувна фотовиставка «Сім'я: формула любові» - проект-переможець конкурсу «Православна ініціатива». Конкурс проводиться Координаційним комітетом із заохочення соціальних, освітніх, інформаційних, культурних та інших ініціатив.

Фотовиставка працюватиме в шести великих містах України. Виставка успішно стартувала в березні цього року в Дніпропетровську й уже встигла побувати в Запоріжжі та Кривому Розі.

У Львові виставка проходить з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета. А також за підтримки Всеукраїнського «Союзу православних жінок». Захід відбудеться у рамках Форуму голів обласних та міських осередків Всеукраїнського громадського об’єднання «Союз православних жінок», який буде працювати на V Ювілейній Міжнародній конференції з питань сім’ї та сімейного виховання «Сім’я – основа Церкви і Держави».

Головна мета фотовиставки – популяризація сімейних цінностей, привернення уваги до родинних традицій, виховання відчуття краси й радості материнства.

На фотовиставці будуть представлені роботи фотомитців з Дніпропетровська, Києва,  Вінниці, Кривого Рогу й Санкт-Петербурга.

Кожна фотокартка – це погляд фотографа на те, що таке сімейні цінності й щастя в родині.

На фотовиставці буде представлена серія унікальних світлин київських фотографів Ганни Гордейчук і Дарини Павлової, що передають дивовижні яскраві емоції батьків, які зустрілися зі своїм новонародженим малюком у перші секунди його життя.

Крім того на фотовиставці відвідувачі зможуть побачити серію родинних дореволюційних фотографій із приватних архівів. 

Виставка буде працювати з 9:00 до 16:00 год в актовій залі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького (теоретичний корпус, вул. Шімзерів, 3а). 

Вхід вільний.

 

ФІЛАРЕТ (Кучеров), єпископ Львівський і Галицький
Львівська єпархія
Журнал для жінок «Самарянка»

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3073

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар