Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

АНОНС. 2 листопада тільки на 10 днів до Луганська прибуде велика християнська святиня – десниця вмч. Димитрія Солунського

Версия для печатиВерсия для печати
08 жовтня 2013 | Святі | Архів

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, на запрошення Луганської єпархії та за сприяння Православної Місії «ХРИСТОФОР», 2 листопада, напередодні дня пам'яті святого великомученика Димитрія Солунського, до Луганська прибуває велика християнська святиня – нетлінна десниця святого великомученика Димитрія Солунського Мироточивого.

десниця святого великомученика Димитрія Солунського Мироточивого

Святиню супроводжує делегація Елладської Православної Церкви на чолі з митрополитом Верійським, Наусським і Камбанійским Пантелеімоном (Калпакідіс).

З 2 по 12 листопада нетлінна десниця перебуватиме на Луганщині, і всі бажаючі матимуть можливість піднести молитви до святого захисника і покровителя Фессалонік.

Урочиста зустріч ковчега з десницею святого великомученика Димитрія Солунського відбудеться 2 листопада о 18.00. у Володимирському кафедральному соборі.

8 листопада, у день пам'яті святого великомученика Димитрія Солунського, буде звершена святкова Божественна літургія у Володимирському кафедральному соборі.

вмч. Димитрій Солунський

Відомо, що на Русі пам'ять святого Димитрія Солунського з найдавніших часів пов'язували з військовим подвигом, патріотизмом і захистом Вітчизни. Воїни вірили, що вони знаходяться під особливим заступництвом святого великомученика Димитрія. З кінця X століття, відразу після Хрещення Русі, почалося церковне шанування великомученика Димитрія. У сучасній Україні цього святого особливо шанують і сьогодні.

Програма перебування десниці святого великомученика Димитрія Солунського:

2-8 листопада - Володимирський кафедральний собор, м. Луганськ

9 листопада - Миколаївський кафедральний собор, м. Алчевськ

10-12 листопада - Петро-Павлівський кафедральний собор, м. Луганськ.

10 листопада – благодійна концертна програма «За Святую Русь». Автор-виконавець – архідиякон Феофіл (Боголюбов). Будинок Культури ім.Леніна. Початок о 17.00. Вхід вільний.

Почесні гості: Митрополит Верійський, Наусський, Камбанійский Пантелеімон, Митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, Митрополит Ростовський і Новочеркаський Меркурій, голова обласної державної адміністрації Пристюк В.М., голова обласної ради Голенко В.М., луганський міський голова Кравченко С.І.

Спеціальний гість – малий склад хору «ΑΝΑΣΤΑΣHΣ», м. Москва, Росія.

Організатор заходу: Луганська єпархія Української Православної Церкви; Луганська обласна державна адміністрація; Луганська міська адміністрація; Луганська обласна телерадіокомпанія; ТОВ «ПК «ДОРБУДТЕХНОЛОГІЯ»; фінансова група «ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ»; Православна Місія «ХРИСТОФОР».

Керівник: протоієрей Максим Волинець.

Джерело: сайт Паломницького Центру при ВЗЦЗ УПЦ

Луганська єпархія
Паломницький центр при Відділі зовнішніх церковних зв’язків УПЦ
митрополит Пантелеімон (Калпакідіс)
десниця святого великомученика Димитрія Солунського Мироточивого

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4487

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар