Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

10 листопада у храмах Української Православної Церкви звучала молитва за сиріт. Ініціатор - Волинська єпархія

Версия для печатиВерсия для печати
09 листопада 2013 | Діти, молодь | Архів

«Я не кину вас сиротами... Я прибуду до вас!» – ці слова, сказані Іісусом Христом, згадають на недільній службі 10 листопада в усіх храмах Української Православної Церкви.

Читайте також: Блаженніший Митрополит Володимир благословив у День молитви за сиріт, 10 листопада, в усіх храмах звершувати молебні

***

З благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта у Всесвітній день молитви за сиріт у Луцькому Палаці культури відбудеться і благодійний концерт, на якому вшанують родини, котрі виховують прийомних дітей. У соціальних акціях єпархії з нагоди Всесвітнього дня молитви за сиріт візьме участь і Уповноважений з прав дитини при Президентові України Юрій Павленко.

«І у Церкви, і в держави є спільна мета: захистити право дитини на виховання у сім'ї», – ці важливі слова, які випливають з принципів християнських милосердя і моралі, Уповноважений з прав дитини при Президентові України Юрій Павленко сказав під час своєї зустрічі з учасниками VIII Фестивалю ЗМІ православних, який у кінці вересня – на початку жовтня відбувався у Києво-Печерській Лаврі. Уповноважений з прав дитини сам попросив про таку зустріч, бо у співпраці з Церквою вбачає доброго помічника у святій справі захисту прав сиріт. Тоді ж почалася його співпраця з протоієреєм Валентином Марчуком, особистим секретарем керуючого Волинською єпархією митрополита Волинського і Луцького.

Волинська єпархія Української Православної Церкви провела вже багато соціальних акцій, мета яких – не тільки духовно і матеріально підтримати дітей, які фізично втратили рідних або стали сиротами при живих, на жаль, батьках.

Мета соціального служіння нашої єпархії – сприяти тому, аби обездолені діти отримали люблячі родини. Сотні тисяч гривень жертвують віруючі волиняни під час традиційних щорічних благодійних Різдвяних концертів. А якою хвилюючою була Митрополича ялинка у Луцьку! Справа, нова для Волині, та вона – у добрих традиціях нашої Церкви.

30 вересня, коли Церква вшановує святих мучениць Віру, Надію, Любов і матір їхню Софію, Волинська єпархія спільно з Луцькою міською радою провели благодійний вечір «Сімейний дивосвіт», на якому вшанували родини, котрі виховують прийомних дітей.

У Міжнародний день молитви за сиріт Волинська єпархія УПЦ вшанує ще кілька десятків таких родин, які серцем сприйняли ось таку притчу. «Іде чоловік, бачить: стоїть дитя. Погано одягнуте, видно, що й голодне. Подумав чоловік: «Господи, як ти це дозволяєш? Чому нічого не робиш?» І почув відповідь: «Я роблю. Я послав цій дитині тебе...»

Прес-служба Волинської єпархії

В Успенському Соборі Києво-Печерської Лавра богослужіння розпочнеться об 11:30.

Читайте детальніше: 10 ноября – «Всеукраинский день молитвы за сирот». В Киево-Печерской Лавре Богослужение начнется в 11:30

***

Також читайте: Подвійне вбивство у прийомній сім’ї на Дніпропетровщині: "кто виноват и что делать?"

Приклади, що надихають: на Хмельниччині буде сиротинець точно такий, як в Банченах

НИФОНТ (Солодуха), митрополит Волинський і Луцький
Волинська єпархія
діти-сироти

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3561

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар