Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

АНОНС. Сьогодні в Українському домі представлять аудіокнигу казок, начитаних відомими артистами

Версия для печатиВерсия для печати
28 серпня 2013 | Акції

Концерт-презентація збірки «Казки, що виховують: класика для дітей» з аудіо-диском, озвученим відомими українськими акторами та телеведучими, та малюнками дітей, які проходять лікування в ОХМАТДИТі, відбудеться в Українському домі 29 серпня.

Збірка «Казки, що виховують: класика для дітей» – це благодійний проект духовно-морального, виховного, соціального спрямування, який реалізується, в першу чергу, на підтримку маленьких пацієнтів відділення токсикології та інтенсивної еферентної терапії НДСЛ «ОХМАТДИТ».

На сьогоднішній день дітей, які постійно мешкають у лікарні і потребують трансплантації нирки (така операція коштує від 40 тис. доларів), – 25 осіб. Кожна з них – унікальна, талановита і заслуговує на особливу увагу.

Протягом чотирьох місяців в рамках проекту представники різних професій і сфер діяльності проводили з дітьми заняття з арт- і казкотерапії. Вони читали казки і допомагали створювати дітям маленькі художні шедеври.

Головний організатор проекту, Андрій Шипко, а також друзі і партнери проекту: зірки української естради, актори, режисери, волонтери - і безпосередньо самі юні художники підготували святкову концертну програму, присвячену 1025-річчю Хрещення Русі й 22-й річниці Незалежності України, а в рамках презентації – дебютну театралізовану постановку за мотивами казок, які увійшли до Збірки, у виконанні дітей відділення токсикології.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖТребуются волонтеры!

У рамках програми – спілкування з юними художниками, а також акторами, музикантами та телеведучими, безкоштовна фотосесія у казковій фотозоні, і, звісно, подарунки всім гостям і глядачам у вигляді перших примірників Збірки «Казок» з аудіо-диском, який озвучили: народний артист України Володимир Талашко, заслужений артист України Віталій Лінецький, телеведуча Ганна Гомонай, телеведучий Руслана Сенічкін, телеведуча Наталія Тихопій, режисер Данііл Сирих.

У концерті візьмуть участь зірки українського кіно, опери й шоу-бізнесу: народна артистка України Ніна Матвієнко, група «С.К.А.Й.», співак El Кравчук, народний артист України Гурбан Аббасов, заслужена артистка України Тамара Ходакова, народний артист України Володимир Талашко, заслужений артист України Віталій Лінецький та інші колективи і виконавці.

Приходьте з дітьми і друзями і приєднуйтесь до команди небайдужих людей! Поділившись лише краплинкою свого тепла та уваги, усі разом ми зможемо подарувати цим дітлахам надію на одужання і тим самим на здійснення найзаповітнішої мрії кожного з них!

Початок презентації – 29 серпня о 13.00 в Концертній залі Українського дому.

Чекаємо всіх з нетерпінням!

Головні партнери проекту: Комітет з питань охорони здоров’я, Опікунська рада НДСЛ «ОХМАТДИТ», Синодальний відділ з питань молоді УПЦ, журнал «ФОМА в Україні», «Молодь НЕ байдужа!»

Синодальний відділ у справах молоді
ОХМАТДИТ
Казки
аудіокнижки
Казки що виховують

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2593

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар