Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

АНОНС. Хресна хода, концерт та конференція: у Львівській єпархії святкують 1025-річчя Хрещення Русі

Версия для печатиВерсия для печати
06 вересня 2013 | Події | Архів

Рішенням єпархіальної ради святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі У Львівській єпархії було призначено на вересень місяць.

В рамках святкування підготовлена низка заходів, які повинні об’єднати всіх вірних чад Української Православної Церкви у спільній молитві та наповнити щирою радістю від знаменного для нашого народу ювілею.

Святкування розпочалося з Хресного ходу всіма парафіями єпархії з мощами великомучениці Варвари, на спогад про принесення мощей цієї великої угодниці перед Богом з Візантії рівноапостольним князем Володимиром після його хрещення в Херсонесі. Хресний хід розпочався на свято Успіння Пресвятої Богородиці з м. Великі Мости, куди привіз їх Керуючий Львівською єпархією єпископ Львівський і Галицький Філарет в день престольного свята тамтешньої Успенської церкви. Відтоді мощі подорожують всією єпархією.

Також святкуванню 1025-річного ювілею буде присвячений святковий концерт «Нащадки Хрещення Київської Русі», який відбудеться 15 вересня у Львові.

Урочисте Богослужіння, присвячене ювілею Хрещення Русі у Львівській єпархії очолить Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський Антоній, відбудеться 22 вересня в Іллінській церкві міста Трускавця.

Після Богослужіння відбудеться відкриття V Ювілейної міжнародної науково-практичної конференції «Сім’я – основа Церкви і Держави», яка проходитиме 23-24 вересня у Львові.

В її роботі візьмуть участь Керуючий справами УПЦ митрополит Антоній, Голова Синодального відділу у справах сім’ї єпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон та Керуючий Львівською єпархією єпископ Філарет.

Вперше на Галичині, в рамках згаданої конференції, відбудеться форум Всеукраїнського «Союзу православних жінок».

Прес-служба Львівської єпархії

Львівська єпархія

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2431

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар