Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Формула любові» від «Самарянки» їде на Волинь: зустрічайте 10 листопада

Версия для печатиВерсия для печати
08 листопада 2013 | Сім’я | Архів

Любов ніколи не перестане – у цьому ще раз зможуть переконатися волиняни, бо у Луцьку з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта 10–13 листопада перебуватиме пересувна фотовиставка православного журналу «Самарянка» «Сім'я: формула любові», яка організовується в рамках проекту «Православна ініціатива».

«Любов довготерпить, любов милосердна, любов не заздрить, любов не величається, не чваниться, не чинить свавілля, не шукає свого, не дратується, не замислює зла, не тішиться неправдою, а співрадіє з істиною, усе покриває, всьому вірить, всього сподівається, усе зносить, любов ніколи не перестане», – казав апостол Павло і саме ці слова стали визначальними для організаторів фотовиставки.

Православний журнал «Самарянка» є, без перебільшення, одним з найкращих православних журналів Української Православної Церкви. Видає його за підтримки добрих людей родина протоієрея Олександра Немчинова та матінки Катерини, котрі прославляють Слово Боже у Дніпропетровську.

Фотовиставка «Сім'я: формула любові» вже побувала у кількох українських містах: Львові, Запоріжжі, Кривому Розі, Вінниці, власне у Дніпропетровську. У Луцьку фотороботи від «Самарянки» будуть виставлені у Палаці культури. І це не просто фотовиставка, а лекторій журналу «Самарянка», адже відбуваються і цікаві розмови священнослужителів та психологів з молоддю і сім'ями зі стажем.

У фотовиставці – 70 робіт, які можна поділити на три  групи. «Чудо народження» –  це серія унікальних знімків київських фотографів Ганни Гордійчук і Дарини Павлової, які передають дивовижні яскраві емоції батьків, котрі зустрілися зі своїм новонародженим малюком у перші секунди його життя. «Дореволюційні родини» – фото з приватних сімейних архівів, які збереглися у домашніх альбомах та знімки сьогоднішніх фотографів. І третій розділ – «Сучасні сім‘ї».

«Головна мета фотовиставки – популяризація сімейних цінностей, привернення уваги до родинних традицій, виховання відчуття краси і радості материнства. Кожна фотокартка – це погляд фотографа на те, що таке сімейні цінності й щастя в родині», – каже матінка і організатор виставки Катерина Немчинова.

Прес-служба Волинської єпархії

Волинська єпархія
Екатерина Немчинова
Протоиерей Александр Немчинов
Журнал для жінок «Самарянка»
сім’я

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2367

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар