Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

АКЦІЯ ТРЬОХ ЄПАРХІЙ: духовенство з Києва, Борисполя та Херсона відвідало блокпости на кордоні з Кримом — ВІДЕОРЕПОРТАЖ (оновлено)

Версия для печатиВерсия для печати
04 квітня 2014 | Редакция | Події

29 березня з благословення Місцеблюстителя Київської Митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія відбулася спільна акція Київської, Бориспільської та Херсонської єпархій з духовної підтримки прикордонних військ України.

Дивіться репортаж знімальної групи "Православного вісника". Автор Інеса Іщенко, оператор Богдан Придатко.

Група священнослужителів на чолі з архієпископом Херсонським і Таврійським Іоанном, у складі секретарів Київської та Бориспільської єпархій протоієрея Віктора Іващука та протоієрея Костянтина Пилипчука, а також представників духовенства Херсонської єпархії відвідали Чаплинський і Колончацький блокпости в Херсонській області на кордоні з АР Крим.

На блокпостах були відслужені молебні великомученику Георгію Переможцю перед іконою та часткою його святих мощей, кожен солдат отримав у благословення натільний хрестик та ікону великомученика Георгія.

Священнослужителі також привезли духовну літературу, яку зібрали для військових віряни парафій Київської та Бориспільської єпархій. Крім того військовим частинам було надано гуманітарну допомогу: одяг, продукти, засоби особистої гігієни тощо.

Архієпископ Іоанн та священнослужителі поспілкувалися з особовим складом та керівництвом, провели духовні бесіди.

Іконки, натільні хрестики та православні молитвослови у благословення та на знак підтримки від мешканців Київщини у великій кількості було передано благочинним Херсонської єпархії для роздачі всім воякам, що проходять службу в прикордонному регіоні.

Фоторепортаж Богдана Придатка

ІОАНН (Сіопко), митрополит Херсонський і Таврійський
Херсонська єпархія
Протоиерей Константин Пилипчук
Протоиерей Виктор Иващук
Крым
ситуация в Крыму
«Православний вісник»
окормление военнослужащих

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
5445

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар