Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Традиційний обід із ветеранами відбувся у День перемоги в «Київському Єрусалимі»

Версия для печатиВерсия для печати

Настоятель і парафіяни київського храму на честь Святого Феодора Освяченого вшанували пам’ять загиблих у Великій вітчизняній війні.

9 травня, після Божественної літургії, молебню і панахиди за воїнами, загиблими на полях битв, за всіма, хто загинув під час Великої Вітчизняної війни, відбувся традиційний обід з ветеранами у трапезній храму.

У Культурно-просвітницькому центрі зібралися свідки воєнних дій, діти та онуки ветеранів – парафіяни Феодорівського храму, доброчинці і гості. Ветеранам подарували квіти і пам’ятні подарунки від настоятеля і парафіян. Присутні згадали подвиг полеглих, усіх учасників і свідків подій Великої вітчизняної війни, радість довгоочікуваної перемоги. Під час святкової трапези прозвучали поезії про війну, лунали пісні тих часів. Також відбувся перегляд фільму про війну.

Подібні зустрічі вже стали традицією громади Феодорівського храму, адже своїм завданням його настоятель протоієрей Петро Семащук і парафіяни вважають не лише відновлення святині, але і поновлення широкої виховної і культурно-просвітницької функції храму як духовного центру, зокрема – сприяння засвоєнню історичної і культурної спадщини, світоглядному і духовному розвитку, патріотичному і морально-етичному вихованню прийдешніх поколінь.

иерей Петр Семащук
«Киевский Иерусалим»
Велика Вітчизняна війна
ветерани

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1911

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар