Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«9 травня — святий День Перемоги миру!» — протоієрей Георгій Коваленко

Версия для печатиВерсия для печати
05 травня 2014 | Жити в Церкві

«Наші діди воювали за те, щоб був мир, а не за те, щоб ми на їх пам’яті розпалювали нову війну», — так у дні, що передують Дню перемоги, висловився на своїй сторінці у фейсбук речник Української Православної Церкви протоієрей Георгій Коваленко.

«Для мене 9 травня — це день пам’яті і молитви, а не войовничої риторики та парадної демонстрації сили, — зазначив о.Георгій. — Особисто я буду молитися за упокій мого прадіда і його молодшого сина, а також першого чоловіка моєї бабусі.

Також поминатиму як спочилих воїнів своїх дідів, які пройшли всю війну. Один із них розписався на Рейхстазі, а на честь другого (кавалера трьох орденів Червоної Зірки і Ордена Червоного Прапору) названо проспект, на якому ми зараз живемо, — проспект Героїв Сталінграда (Сталін тут ні до чого).

А ті, хто будуть цей день використовувати для провокацій (під якими б гаслами вони не проходили), не гідні називатися нащадками моїх дідів-переможців і всіх жертв Великої Вітчизняної і Другої Світової війни.

9 травня — святий День Перемоги миру!»

Читайте також: ДЕНЬ ПОБЕДЫ. КИЕВ. 68 лет спустя... Фоторепортаж Максима Сидоренко

Мысли священника по случаю Дня Победы: забыть или помнить? - протоиерей Евгений Клименко

Протоиерей Георгий Коваленко
Велика Вітчизняна війна
Великая Отечественная война
9 травня
День Победы

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
6117

1

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Пусть задумаются какой вклад

Анна|
Пусть задумаются какой вклад сделали те, кто все время систематически настраивал донецких теток против Украины. Еще осенью удивила статья на каком то ЮВ православном ресурсе о том, что наша страна – химера. Теперь стало понятно к чему бы это было))))Давно за печеньки продались. Коваленко сумел сдержать нейтралитет в гражданском противостоянии, которое может быть и можно было погасить миром. И правильно говорит, что война дедов уже закончена. Незачем ее продолжать. А вот «самые правильные» даже открыто одобряют разгул русских-православных наемников с калашами и небось тетенек благословляют их прикрывать. Вы же знаете, что без большой крови передел границ не закончится. И, кстати, а понимал ли мой дед за что воевал в Финляндии?

Додати коментар