Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

7 червня Волинська єпархія запрошує на ювілейний благодійний фестиваль «Волинський благовіст»

Версия для печатиВерсия для печати
27 травня 2015 | Культура | Архів

Вже кілька років поспіль Волинська єпархія проводить благодійний концерт «Волинський благовіст», кошти від якого спрямовуються на допомогу дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування.

Цьогорічний фестиваль є ювілейним, адже проводиться вже вп’яте. Відбудеться він у неділю, 7 червня.

Про його проведення і особливості волинським журналістам розповів на прес-конференції голова Інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

За словами отця Валентина, більшу частину коштів буде спрямовано на допомогу дітям, батьки яких загинули під час військових дій на Сході України. Частину коштів, звісно, буде спрямовано і на потреби дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, а також дітей із особливими потребами.

Сам концерт відбудеться не на стадіоні «Авангард», як у минулі роки, а на Театральному майдані Луцька та у Волинському облмуздрамтеатрі ім. Тараса Шевченка. Власне, о 12.00 розпочнеться сам захід, а о 18.00 у драмтеатрі відбудеться гала-концерт, який завершить реквієм.

Виступатимуть церковні хори Волинської єпархії, Волинський народний хор, відомі артисти області, зокрема, Василь Чепелюк. Прибуде на концерт і його неодмінний та постійний учасник народний артист України Павло Дворський. Він, до слова, є автором гімну фестивалю «Волинський благовіст».

«Минулого року ми фестиваль не проводили, оскільки саме тоді розпочалися військові дії на Сході нашої Держави. А позаминулого року, коли фестиваль «Волинський благовіст» проводився востаннє, ми зібрали понад 250 тисяч гривень. Отож, і цього року, сподіваємось ми теж зберемо достатньо велику суму коштів», — зауважив отець Валентин.

Він також повідомив журналістам, що на Волині, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, розпочав свою діяльність фонд «Волинський благовіст», мета якого – сприяння усиновленню дітей-сиріт, вихованню їх у родинах.

Волинська єпархія
протоієрей Валентин Марчук
фестиваль «Волинський благовіст»

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1967

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар