Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

40 днів особливої молитви — за вбитих священика Романа Ніколаєва та монахині Алевтини благословив Предстоятель

Версия для печатиВерсия для печати
31 липня 2015 | Події

В усіх храмах та монастирях Української Православної Церкви протягом 40 днів звершуватимуться заупокійні молитви за новопреставлених убієнних ієрея Романа Ніколаєва та монахиню Алевтину (Кравчук). Особливе поминання благословив звершувати Блаженніший Митрополит Онуфрій, повідомляє офіційний сайт УПЦ.

Напад на священика Романа Ніколаєва стався в суботу, 25 липня, після вечірнього богослужіння. За повідомленням міліції, двоє невідомих нанесли йому два смертельні вогнепальні поранення в голову, внаслідок чого отець Роман помер у лікарні 29 липня.

убит священник

Насельницю Київського Вознесенського Флорівського монастиря монахиню Алевтину (Кравчук) було жорстоко вбито 27 липня. Наступного дня тіло зі слідами катування знайшли родичі у помешканні, в якому матушка проживала до приходу в монастир. Монахиню Алевтину було поховано 29 липня на монастирському цвинтарі Флорівського монастиря.

Відспівування священика Романа Ніколаєва відбудеться 31 липня в храмі Покрова Божої Матері на Оболоні (м. Київ, вул. Прирічна, 5-а). Початок заупокійної Літургії о 7:00. О 9:00 розпочнеться Чин відспівування. Поховають отця Романа в селі Рудня Броварського району Київської області біля могил родичів.

Блаженніший Митрополит Онуфрій направив співчуття настоятельці Вознесенського Флорівського жіночого монастиря ігуменії Антонії, а також матері та дружині покійного священика Романа Ніколаєва.

У співчуттях з приводу загибелі монахині Алевтини Блаженніший Владика наголосив, що ця трагедія є перемогою не жорстокості і ненависті, а віри і смирення. Саме цими чеснотами прикрасила свою душу монахиня Алевтина. Страждання, котрих вона зазнала перед своєю кончиною, увінчали шлях її земного подвигу, з якого понад десять років вона провела у Флорівському монастирі.

Звертаючись до матері отця Романа Ніколаєвої Тетяни Василівни, а також до його дружини Ніколаєвої Тетяни Юріївни, Предстоятель зазначив, що важко знайти слова, які б змогли осушити сльози матері і вдови. Цю силу мають лише слова нашого Господа, Який сказав: «Хто вірує в Мене, той має життя вічне» (Ін. 6:47). Ті, хто хотіли вбити отця Романа, насправді помилилися, тому, що його страждальна смерть є початком вічного життя. Заради нього отець Роман у свідомому віці обрав шлях служіння Богу і Його Церкві. Він запам’ятається всім, хто його знав добрим і люблячим пастирем.

«Молимо нашого Всещедрого Бога, щоб він прийняв  токи крові убієнного ієрея як очищення від усіх його вольних і невольних гріхів і сподобив його предстояння перед Престолом Господнім в Небесних обителях», – сказав Предстоятель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Семья о.Романа Николаева благодарит за молитвы и помощь. Пожертвований хватит на похороны, остальные деньги передадут больным деткам

Священник Роман Николаев
убийство
Убит священник Роман Николаев
убита монахиня Флоровского монастыря

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3048

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар