Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Читайте фантастику! 31 березня в Київському будинку книги відбудеться презентація книги Бєляєва «Володар світу»

Версия для печатиВерсия для печати
30 березня 2016 | Книжки | Архів

«Маленький принц» Сент-Екзюпері трьома мовами, «Тев’є-молочник» Шолом-Алейхема, дитяча книжка київської письменниці Олени Лободи з ілюстраціями Костя Лавро, а нині Олександр Бєляєв з «Володарем світу» — видавництво Київського Будинку Книги обирає для шанувальників літератури найцікавіше. А ще — розумне і корисне.

У четвер, 31 березня, відбудеться не просто презентація роману «вітчизняного Жюля Верна», як називали Олександра Бєляєва за його дар передбачати майбутнє. Це буде бесіда, роздуми, обмін думками: як так сталося, що чудеса з його книг — плід творчої уяви — менш ніж за 100 років здебільшого стали реальністю.

У романі «Володар світу (Властелин мира)» ще в 1926 році автор описав дію психотропної зброї. Тож темами для презентації стануть «Пророцтва Бєляєва» та «Війна без зброї. Як вижити».

До розмови запрошено спеціальних гостей: психолога Анну Лелик та письменника Олексія Большаніна.

Для чого потрібно читати фантастику? Яка від неї користь дорослим і дітям? Чи взагалі потрібно її читати, наскільки це корисно? А також — чому збуваються пророцтва фантастів — відповіді на ці та інші запитання учасники презентації шукатимуть разом з Анною Лелик.

Натомість Олексій Большанін поділиться міркуваннями щодо психології натовпу. Які ознаки натовпу, на що він здатний, чи можливо чинити йому опір, як?

31 березня, 18:30. Київський Будинок Книги (вул. Льва Толстого 11/61).

Більше інформації — на ФБ-сторінці

***

Київський Будинок Книги відкритий не лише для покупців і читачів, а й для нових творчих проектів. Тут, у культурному центрі безкоштовно організовують та проводять лекції, презентації, зустрічі; також проходять вистави театральних гуртків, зокрема власного дитячого «Театру Андерсена».

Люди, які тут працюють, не лише знаються на літературі та книжковій справі, а й інших надихають та закохують у книгу. Про інші проекти культурного центру при Київському Будинку Книги читайте на нашому сайті найближчим часом.

Олександр Бєляєв
Анна Лелик
Олексій Большанін
Олена Лобода
Киевский Дом Книги

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2049

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар