Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

30 травня Макару з діагнозом ДЦП потрібно розпочати курс реабілітації. Зібрано лише третину суми. Допоможіть!

Версия для печатиВерсия для печати
25 травня 2016 | Потрібна допомога

Батьки чотирирічного Макарчика з перших днів життя сина почали боротьбу за його подальше повноцінне життя От і зараз мама Іра звертається до читачів порталу «Православіє в Україні» за допомогою.

Від його народження батьки борються за повноцінне життя малюка

30 травня розпочинається черговий курс реабілітації в МЦ «Інново» (м. Львів). Його вартість складає 26 500 грн., зібрано тільки 9 000 грн. «Для нас це дуже великі гроші, які ми не можемо самостійно зібрати, всі наші заощадження вже вичерпано», — пише Ірина.

З близьких родині допомогти ніхто не може, в Ірини батьків вже немає, а мама чоловіка — пенсіонерка. У сім’ї працює тільки тато Макара, тому що Іра знаходиться у відпустці по догляду за дитиною-інвалідом, яка потребує особливого догляду.

Трирічний Макарчик зможе ходити! Йому потрібна термінова реабілітація і наша допомога

***

«За чотири роки ми багато чого пройшли, постійно займаємося масажами, ЛФК, плаванням. Макар проходить курси голкотерапії, мануальної терапії, краіносокральної терапії. Вже пройшов тринадцять курсів реабілітації в спеціальних центрах, дельфінотерапію та іпотерапію. Завдяки наполегливій праці, Макар вже вміє перевертатися, повзати, ставати на четвереньки, сидіти, вставати на ніжки біля опори, навчився ходити у ходунцях та намагається робити самостійні кроки, йому ще дуже тяжко втримати рівновагу. Це результати безперервної і тяжкої праці...

Макарчик привітна та розумна дитина, яка прагне жити повноцінним, цікавим життям, його інтелект повністю збережено. Він цікавиться всім, чим і дітки його віку. Любить гратися іграшками, малювати, слухати музику та книжки. Дуже любить товариство дітей, хоче з ними ходити, бігати, грати.

Він росте, напружуються м'язи, підвищується тонус у ручках та ніжках, що не дає вільно рухатися. Лікарі радять проходити регулярні курси реабілітації кожні два місяці, тому що Макар дуже перспективна дитина — він зможе самостійно ходити і обслуговувати себе у майбутньому. З ним треба постійно займатися і чим скоріше (особливо в ранньому віці) він отримає кваліфіковану допомогу, тим більші та кращі будуть результати нашої праці.

Лікування ДЦП — довготривалий та дорогий процес, для того, щоб дитина досягла гарних результатів. Лікування дає позитивні результати і лікарі радять продовжувати лікування і надалі. Тому мама Макара звертається до добрих, небайдужих людей за допомогою і підтримкою! «Подаріть, будь ласка, можливість зробити ще один крок до повноцінного життя нашого синочка! Будемо дуже вдячні за розуміння та допомогу всім людям, які відгукнуться на наше прохання допомогти Макару!»

Детальну інформацію про Макара Ви можете отримати у групах:

ВКонтактах

Фейсбук

vk.com/id6917809

Контактний телефон — 066 205 48 47 — мама Ірина Мокієнко

РЕКВІЗИТИ:

Приват Банк № 5211 5374 5271 1695 — Мокієнко Ірина Михайлівна

Яндекс: 410011934110982

Webmoney: U419070530817

Webmoney: R314586002018

Webmoney: Z264819514130

Webmoney: E331566753945

Киви-кошелек 38067727000

Стецюк Макар
Мокієнко Ірина
нужна помощь
ДЦП
2734

1

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Велике дякую!!!

Ірина|
Добрий вечір! Я тількі що дізналася, прочитала, що Ви розмістили інформацію про Макарчика. Я Вам дуже вдячна!!! Це просто не передати словами... І вдячна всім тим добрим людям, які відгукнулися! Ми змогли зібрати всю потрібну суму і Макарчик вже на реабілітації, все вирішилося за один день!!! Це просто чудо Господнє! Дякуємо Вам від щірого серця! Бажаємо Вам всього самого найкращого, нехай Господь Бог Вас благословляє! З повагою, Ірина (мама Макара).

Додати коментар