Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ЗАВТРА – перша дитяча Літургія церковного новоліття. Громада Кафедрального собору запрошує!

Версия для печатиВерсия для печати
26 вересня 2014 | Події | Архів

27 вересня, у свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, у Свято-Андріє-Володимирському храмі Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового відбудеться перша дитяча Літургія церковного новоліття.

Для дітей дуже важливо бути з Богом з перших днів життя. І у малечі тепер з’явилася чудова можливість – стати учасниками чогось великого, щомісяця відвідуючи т.зв. «дитячі» Літургії.

Традиція дитячих Літургій у Кафедральному соборі розпочалася у жовтні минулого року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Володимира.

Особливість такої Літургії в тому, що у Богослужінні беруть участь самі діти: вони співають на кліросі та допомагають по храму. Дорослі ж тільки підказують і направляють дітей. Кожна дитина має можливість не просто спостерігати зі сторони, а стати співучасником великого Таїнства.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до спільної дитячої молитви – дорослих і маленьких, хресників, племінників, школярів та всіх вірних чад Православної Церкви!

soborna.church.ua

Читайте также:

детская Литургия
Кафедральний собор на честь Воскресіння Христового

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1697

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар