Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

27 червня у Відкритому Православному Університеті — лекція іспанського філософа Рафаеля Альвіри про сім’ю

Версия для печатиВерсия для печати
16 червня 2016 | Події | Архів

У Відкритому Православному Університеті Святої Софії-Премудрості — знову доповідач-іноземець.

У понеділок, 27 червня, іспанський філософ Рафаель Альвіра Домінгес представить слухачам свою лекцію-презентацію «Місце, куди повертаються люди (сім’я в сучасному світі)».

Реєстрація на захід: https://goo.gl/PN7x6u
***
Рафаель Альвіра Домінгес — іспанський філософ, професор Університету Наварри.

Є членом, засновником та віце-президентом Інституту підприємництва та гуманізму (Університет Наварри). Також є віце-президентом Міжнародної асоціації християнської соціальної освіти, президентом Адміністративної ради Європейської академії (Страсбург), президентом Ради Міжнародного Інституту в Сан Тельмо (Севілья) і членом наукової ради Центру вивчення ринків, культури та етики в Римі.

Народився в Мадриді, де і закінчив школу Раміро де Маецу. Отримав освіту з історії та філософії в Університеті Наварри, отримав докторський ступінь в Університеті Комплутенсе в Мадриді і в Університеті Латераненсе у Римі. Завершив навчання в Німеччині та Австрії.

Читав лекції в Університеті Комплутенсе, а потім був там завідувачем кафедри з 1975 року, також був Секретарем секції філософії згаданого Університету.

Завідувач кафедри в Університеті у Ла Лагуна (1979-1980), а потім професор факультету філософії та гуманітарних наук Університету Наварри з 1980 року. В цьому університеті він був деканом, заступником декану, керівником секції філософії, секції виховання, керівником департаменту практичної філософії та завідувачем кафедри музики.

Був викладачем теорії суспільства на факультеті інформаційних наук Університету Наварри, викладачем в Дипломатичній школі у Мадриді. Був постійним членом Національної комісії з реформування гуманітарних факультетів.

Є позаштатним професором Університету Мендоси (Аргентина) і Університету Монтевідео (Уругвай). Працював запрошеним професором в панамериканському університеті у Мехіко, в Національному Університеті Куйо (Мендоса, Аргентина), в Університеті Нотр Дам (Індіана, США), в Андійському університеті у Сантьяго де Чілі і Стратморському університеті в Найробі (Кенія). Брав участь у багатьох конгресах, де виступав у якості доповідача у Європі, Америці, Азії та Африці.

Брав участь як дослідник у багатьох проектах. Серед них такі, як: «Основні елементи громадянського суспільства», «Суспільство пізнання і суспільство роботи в епоху глобалізації» та «Актуальні можливі форми участі у демократичному суспільстві».

Є автором і укладачем 15 книжок і більш ніж 300 статей за спеціальністю «Філософія», був науковим керівником більш ніж 80 дисертантів, і стількох же дипломантів. Є членом наукових рад різноманітних видань з філософії та асоціацій філософів в Іспанії, Італії, Франції, Швейцарії, Австрії і т.д.

***
Учасники зустрічі:
- Костянтин Сігов, директор Центру європейських гуманітарних досліджень НаУКМА;
- Олександр Філоненко, професор філософії Харківського університету ім. В.Каразіна.

***

Дім і сім’я є дивовижними витворами культури, елементами духовного розвитку, а також фундаментальною соціальною інституцією. Вдома людина розкриває і висловлює свій внутрішній світ, черпає сили для діяльності. Сім’я сприяє розвитку природної і соціальної активності людини, вона може стати імпульсом для вирішення всіх завдань. Ця книга прагне позначити величезне значення сім’ї для особистого життя людини, а також для життя сучасного суспільства.

***

Під час лекції буде презентовано книгу Рафаеля Альвіри «Место, куда возвращаются. Размышления о семье» (видавництво «Дух і Літера»).

Перебування Рафаеля Альвіра в Україні — за сприяння Посольства Іспанії.

Лекція відбудеться на території Софії Київської у приміщенні Теплої Софії.

Початок — о 17:00

Вхід вільний

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Слідом за Гарвардом: в Україні розпочав роботу Відкритий православний університет Святої Софії

Перша лекція Відкритого Православного Університету: о.Кирил (Говорун) розповів, як Церква може перемогти ідеологію (+відео)

Відкритий Православний Університет збирає тих, хто перекладає Святе Письмо. Відбулася лекція прот.Богдана Огульчанського (+відео)

50% українців — помірно релігійні. Репортаж з лекції+ ВІДЕО

9 371 загиблий, 21 532 поранених…
 

 

За матеріалами ФБ-сторінки Відкритого Православного Університету

Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2438

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар