Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

20-річчя прославлення свт.Іоанна Сан-Франциського: РПЦЗ молиться за Україну!

Версия для печатиВерсия для печати

У Сан-Франциско проходять урочистості з нагоди 20-річчя прославлення в лику святих нашого земляка — уроженця України, нащадка славетного козацького роду Максимовичів, архієпископа Іоанна Сан-Франциського, Шанхайського чудотворця.

Під час богослужінь у соборі біля раки з мощами святого підносилися особливі молитви про Українську землю, повідомляє Офіційний сайт УПЦ.

молитва об Украине в Сан-Франциско

У святкових заходах у США з нагоди ювілею бере участь делегація Української Православної Церкви. Зокрема, голова Синодального молодіжного відділу, вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона, який перебуває з візитом на ХІІІ Всезарубіжному з’їзді православної молоді.

У неділю, 29 червня, в Радосте-Скорбященському кафедральному соборі Сан-Франциско, де почивають мощі святителя Іоанна Сан-Франциського, Шанхайського чудотворця, було звершено Божественну літургію.

Богослужіння очолив Предстоятель Руської Православної Церкви Закордоном митрополит Східно-Американський і Нью-Йоркський Іларіон у співслужінні членів Архієрейського Собору РПЦЗ і православних ієрархів, що прибули на святкування. За богослужінням молилися представники духовенства з різних єпархій Руської Зарубіжної Церкви, архієреї та священнослужителі з Помісних Православних Церков, а також паломники з різних міст США та інших країн.

За богослужінням, з благословення Предстоятеля РПЦЗ, підносилися особливі молитви про Українську землю.

Після відправи було звершено молебень святителю і чудотворцю Іоанну перед ракою з його нетлінними мощами і хресний хід навколо собору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ІОНА (Черепанов), єпископ Обухівський, вікарій Київської Митрополії
свт. Иоанн Шанхайский (1966)
Сан-Франциско
США
Соединенные Штаты Америки
молитва за мир в Украине

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3098

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар