Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

2 км гірлянд на 8-метрову ялинку: Києво-Печерська Лавра вдруге стала місцем зйомок телезвернень В.Януковича до народу України

Версия для печатиВерсия для печати
03 січня 2014 | Події

Президент України Віктор Янукович звернувся до співвітчизників у новорічну ніч з Успенської площі Києво-Печерської Лаври.

Президент Янукович Новогоднее поздравление

Традиційне телезвернення глави держави, що прозвучить у день свята Різдва Христового, 7 січня, також було відзнято в Лаврі.

***

Обидва святкові звернення Президента були відзняті на території Святої Успенської Києво-Печерської Лаври та в її головному храмі - Соборі Успіння Пресвятої Богородиці, повідомляє президентський портал.

Президент Янукович Новогоднее послание

Як зазначила головний режисер зйомок Анна Гресь, Лавра вдруге стала місцем зйомок вітання для українського народу невипадково. «Дуже символічне місце для України. Хочемо передати домашній затишок і тепло Нового року», — сказала вона.

Говорячи про оформлення новорічної ялинки на знімальному майданчику, дизайнер Марина Юдіна зазначила, що знімальна команда намагалася дотримуватися традиційної кольорової гами. «Синій та жовтий кольори символізують прапор України», - сказала вона, додавши, що синій колір переважає в іграшках та гірляндах, а жовтий - у декоративних бантах.

Вона також повідомила, що висота цьогорічної вітальної ялинки - 8 метрів. На її оформлення було використано близько двох кілометрів гірлянд і кілька десятків куль діаметром від 100 до 250 міліметрів. Загалом, за словами дизайнерки, процес підготовки ялинки до зйомок зайняв близько трьох діб.

Президент України Віктор Янукович

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2359

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар