Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

19-го грудня на Софіївській площі презентують «Біблійні історії для дітей»

Версия для печатиВерсия для печати
13 грудня 2016 | Книжки | Архів

У День святого Миколая, 19-го грудня, на Софіївській площі одразу після офіційного відкриття Новорічної ялинки відбудеться презентація «Біблійних історій для дітей».

Книгу представлять її автор, протоієрей Георгій Коваленко, та видавництво Книголав.

В анотації до видання йдеться:

«Ця книжка для читання в родинному колі з дітьми. Вона містить 33 історії зі Старого і Нового Заповітів від Створення світу до Воскресіння Христового. Ці історії вічні, повчальні і архітипічні. Бо біблійні сюжети і образи - це не тільки про далеке минуле. Вони в основі нашого життя, культури і світогляду навіть тоді, коли ми цього не усвідомлюємо.

В цій книзі автор навмисно уникнув деякіх біблійних сюжетів, які не є актуальними для дітей, але були б дуже повчальними для дорослих, в надії, що дорослі і діти, які неминуче подорослішають, не обмежаться читанням тільки “дитячої” версії Біблії.

Розповідаючи біблійні історії, автор не дотримувався якогось одного з існуючих перекладів Святого Письма, але використовував усі доступні йому варіанти, іноді поєднуючи їх між собою, а іноді вдаючись до переказу замість цитування, щоб передати Божественну премудрість про світ і людину мовою, зрозумілою і дітям, і дорослим.

Ця книжка є втіленням власного досвіду і бачення автора – батька і дудуся, священика і богослова, філософа і блогера»

 

«Ця книжка важлива тому, що питання, які порушено в цих історіях, насамперед стосуються життєвих цінностей», — вважає директорка видавництва #Книголав Світлана Павелецька. — «І якщо ми хочемо створити нову країну і зробити все, щоб наші діти жили інакше, то, перш за все, ми маємо закласти в них ціннісну основу. Незважаючи на ваше ставлення до релігії, ця книга саме про те, що ми маємо цінувати один в одному і які цінності повинні допомогати нам розвиватись».

Книжка стане чудовим подарунком дитині, адже вона у доступній та легкій формі розповідає про найважливіші в житті речі. До того ж, оздоблена невимовно красивими ілюстраціями.

Передзамовити видання можна за посиланням: https://goo.gl/UyTBIs

Протоиерей Георгий Коваленко
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості
33 біблійні історії

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3381

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар