Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Новий випуск радіопрограми «Православіє в Україні»: слухайте коментар психолога А.Лелик та голови Волинського братства тверезості о.Стефана Яреми

Версия для печатиВерсия для печати
21 січня 2015 | Просвіта, ЗМІ

Ми перебуваємо у часовому просторі Хрещення Господнього і Богоявлення. Здавалося б, у наше життя знову повинно увійти ще одне велике свято. Проте ми знову оплакуємо і ховаємо загиблих — трагедія під Волновахою.

Яким змістом події Хрещення Господнього здатна наповнити душу християнина саме у ці дні — дні кривавих втрат, до чого Христос закликає усіх нас — про це очільник Синодального інформаційного відділу, Вікарій Київської митрополії єпископ Ірпінський Климент.

Одна з найактуальніших тем сьогодні – тема духовної реабілітації. Як ми повинні спілкуватися із нашими ближніми, хто пройшов випробування війною? На цю тему журналістка Юлія Комінко поспілкувалася з психологом Синодального молодіжного відділу УПЦ Анною Лелик.

Будь-який стрес, втрата провокує втамувати його за допомогою швидкодіючого засобу — алкоголю. Вживають його і ті, хто дивився в очі смерті у зоні АТО, і ті, хто спостерігав за подіями в країні з екранів телевізорів. Найстрашніше, що пляшка з алкоголем все частіше з’являється у руках неповнолітніх. На цю тему говоримо із головою Братства тверезості в ім’я св. Іоанна Кронштадського прот. Степаном Яремою.

***

Радіопрограма «Православіє в Україні» – спільний проект Першого каналу Українського радіо та Української Православної Церкви, створено за підтримки Інтернет-порталу «Православіє в Україні» за благословення Блаженнішого Митрополита Володимира. Ведучий – протодиякон Микола Лисенко.

Слухайте програму «Православіє в Україні» щосуботи о 7:20 - на хвилі Українського радіо (Київ — 105 Fm).

Усі випуски радіоогляду ОН-ЛАЙН на порталі «Православіє в Україні» у розділі «РАДІО».

Прослухати радіопрограму «Православіє в Україні» за 17.01.15 р.

 

КЛИМЕНТ (Вечеря), єпископ Ірпінський, вікарій Київської Митрополії
протоієрей Степан Ярема
протодиякон Микола Лисенко
Юлия Коминко
Анна Лелик
радіопрограма «Православіє в Україні»
Крещение Господне
Богоявление
Посттравматическое стрессовое расстройство
Волинське православне братство тверезості

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2163

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар