Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

16-й Різдвяний обід для нужденних відбувся у «Соборній» галереї (+ВІДЕО)

Версия для печатиВерсия для печати
09 січня 2015 | Репортаж

7 січня у галереї «Соборна» відбувся традиційний Різдвяний обід для бідних, який щороку проводить благодійна спільнота на честь святого Егідія.

В одне з найбільших християнських свят тут зібралися літні люди, бездомні та бідні родини з усього Києва, щоб розділити радість свята та зустріти Новонародженого Спасителя. Захід активно підтримали  волонтери ― послужити у святковий день бідним прийшли члени Спільноти святого Егідія та парафіяни різних православних храмів Києва.

Відкрив захід від імені настоятеля Кафедрального собору, Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита ОНУФРІЯ, голова Парафіяльної ради Кафедрального собору, єпископ Бородянський Варсонофій.  Владика привітав усіх присутніх зі святом та благословив трапезу.

Також привітати усіх присутніх на святкове різдвяне дійство приїхав єпископ Васильківський Миколай. З вітальним словом виступив організатор обіду ― голова Спільноти святого Егідія в Києві Юрій Ліфансе.

На гостей святкового обіду чекали частування традиційними українськими стравами та різдвяні подарунки. З музичним вітанням на сцені галереї виступив хор «Соборний благовіст».

У Києві Різдвяний обід проводиться з 1999 року. Минулого року вперше ініціативу спільноти підтримав Духовно-просвітницький центр Кафедрального собору УПЦ.

Разом зі Спільнотою святого Егідія акцію підтримали молодіжний рух «Молодь за мир», «Міжнародний жіночий фонд» та БФ «Хартс».

З кожним роком Різдвяне свято стає все більшим в Україні:
900 запрошених в Києві та ще 500 в Україні.  Поздоровлення бідних на Майдані на Новий рік. 4 святкових обіди для людей без дому: 2 в Києві, у Львові та Івано-Франківську, 4 свята у Будинках пристарілих, 1 свято для дітей.

Подарунки для дитячого центру в Слов’янську «Паруса надії».

Перший різдвяний обід відбувся у Римі 1982 р. Було 47 гостей.

Цього року 165 тис. гостей на 1100 обідах у 600 містах світу.

За матеріалами сайту галереї «Соборна»

ВАРСОНОФІЙ (Столяр), єпископ Бородянський, вікарій Київської Митрополії
МИКОЛАЙ (Почтовий), єпископ Васильківський, вікарій Київської Митрополії
Юрий Лифансе
галерея «Соборная» УПЦ
благотворительные обеды
Різдвяний обід для бідних

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4414

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар