Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

150 італійців спеціально приїжджали до Києва, щоб помолитися про мир в Україні

Версия для печатиВерсия для печати
27 квітня 2016 | Події

Молитвою про мир в Україні та в усьому світі завершувалося в понеділок, 25 квітня, коротке паломництво 150 італійських вірян до Києва.

Кияни — «Друзі Спільноти святого Егідія» — зустрічали римлян: християн з однієї з найперших Спільнот святого Егідія. Серед гостей були проф. Алессандро Дзуккарі, проф. Адріано Роккуччі, Генеральний секретар Спільноти, депутат Маріо Марацитті, голова парламентської комісії, та багато інших.

За три дні паломники встигли побувати у Святій Софії Київській, покласти квіти на місці розстрілів на вул. Інститутській. У Вербну неділю всі були на Літургії в Києво-Печерській Лаврі, а після цього разом з киянами принесли освячені верби в будинки пристарілих, табори ромів, бідним на вулицях — щоб донести Благу звістку про наближення Воскресіння тим, хто її найбільше потребує.

Паломництво завершилося урочистою Молитвою за мир у костьолі святого Олександра в Києві. Прохання про припинення війни на нашій землі і в усьому світі об’єднало християн України та Італії. За кожну країну, де триває збройне протистояння, було запалено свічки.

Фото: Тіно Венецьяно
Юрий Лифансе
Спільнота Святого Егідія
молитва за мир в Украине
Друзі спільноти святого Егідія

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
7217

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар