Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

15 січня галерея «Соборна» запрошує дітей на тренінг «У світі професій»

Версия для печатиВерсия для печати
14 січня 2015 | Діти, молодь | Архів

Православний центр розвитку сім’ї «Сім’я в радість» турбується про те, щоб на канікулах діти максимально корисно провели час. Саме тому спеціалісти центру розробили авторський тренінговий проект «У світі професій» для дітей-підлітків, що познайомить дітей з професіями та професіоналами своєї справи.
Тренінг – це активне навчання, в ході якого діти дізнаються про різні професії від професіоналів своєї справи; зрозуміють як саме ставити мету та досягати її; яких зусиль потрібно прикласти для освіти та розвитку; як саме розподіляти час для досягнення успіху.

15 січня діти дізнаються про професії: журналіст, спортсмен, науковець, фотограф, інженер від професіоналів своєї справи.

З професією журналіст дітей познайомить протодиякон Олександр Карпенко, головний редактор журналу «Фома в Украине», співробітник інформаційно-просвітницького відділу. В минулому – ведучий радіопрограм, програмний директор радіостанцій, шеф-редактор православних програм на телеканалі «КРТ». 17 років працює в журналістиці. Про себе отець Олександр говорить так: «Українець, який виріс в Якутії, рок-музикант, який одного разу найшов Христа, піонер FM радіо Донецька, який в 2004 році пішов в православні ЗМІ, та так і не повернувся…».

Про професію фотограф діти дізнаються від відомого фотографа, художнього керівника студії дитячої фотографії «Стрекоза», викладача фотографії, автору багатьох проектів та книги «Дитяча Фотографія. Посібник для супер-батьків» Юлії Єлісєєвої.

Про IT-cпеціальність дітям розкаже Володимир Фіранський, кандидат технічних наук, програміст. Володіє мовами програмування : PHP, JS, HTML, CSS, java, pscal, c++ та ін. Викладач IT-дисциплін у Коледжі морського та річного флоту Київської Державної Академії Водного Транспорту ім. Петра Конашевича-Сагайдачного. Про себе: «Дуже подобається те, чим я займаюсь».

Про професію спортсмен та викладач діти дізнаються від відомого спортсмена Миколи Ткачука, двохразового чемпіону світу серед п’ятиразового серед юніорів, чотирьохразового серед студентів, багаторазового рекордсмену світу та України з гирьового спорту.

Про професію священик дітям розкажуть ієрей Констянтин та ієрей Андрій Дворові, духівники напрямку роботи з дітьми Православного центру розвитку сім’ї «Сім’я в радість», клірики храму святого великомученика та цілителя Пантелеїмона у смт. Боярка.

Тренінг проведуть:

Тетяна Лях – заступник голови ради Всеукраїнського громадського центру “Волонтер”, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, автор чисельних тренінгових програм та публікацій.

Іванна Братусь — керівник Православного центру розвитку сім’ї «Сім’я в радість», кандидат педагогічних наук, магістр соціальної роботи Манчестерського університету, православний психолог, арт-терапевт, автор тренінгових програм та публікацій.

Інформаційні партнери проекту: журнал «Фома в Украине», інформаційний портал «Православіє в Україні», офіційний сайт Волонтерського руху православної молоді «Молодість не байдужа».

Тренінг проходитиме у галереї «Соборна» за адресою Залізничне шосе, 3 ,(м.Либідська).

Щоб взяти участь потрібно: зареєструватися, прийти вчасно та взяти з собою гарний настрій та канапку.

Для реєстрації зв’яжіться з нами: (044) 529 03 59; semya.vradost@gmail.com

Деталі на сайті — soborna.church.ua

Протодиакон Александр Карпенко
Юлія Єлісєєва
Володимир Фіранський
Микола Ткачук
Священики Андрій та Костянтин Дворові
Тетяна Лях
Іванна Братусь
галерея «Соборная» УПЦ

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2769

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар