Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

13 СЕРПНЯ: ПЕРЕЛІК ЗАХОДІВ

Версия для печатиВерсия для печати
11 серпня 2014 | Події

Рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви на сороковини з дня смерті Блаженнішого Митрополита Володимира відбудеться Собор єпископів УПЦ, на якому буде обрано нового Предстоятеля.

Пропонуємо перелік заходів цього дня.

О 08:00 розпочнеться Божественна літургія на Дальніх печерах Києво-Печерської Лаври, яку очолить Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій.

Після богослужіння о 10:00 на Лаврському цвинтарі архієреї відслужать панахиду за Блаженнішим Митрополитом Володимиром на його могилі.

На 12:00 призначено початок роботи Собору єпископів УПЦ.

Читайте також: КОМЕНТАР. Речник УПЦ — про майбутній Собор єпископів та вибори Предстоятеля (11.07.2014)

Коли буде обрано нового Предстоятеля УПЦ, на лаврській дзвіниці на знак сповіщення про цю подію розпочнеться урочистий передзвін.

Після того, як відбудеться оголошення результатів роботи Собору єпископів УПЦ та названо дату інтронізації новообраного Предстоятеля УПЦ, в Успенському соборі відслужать подячний молебень.

***

Як зазначив речник Української Православної Церкви протоієрей Георгій Коваленко, участь в обранні нового глави УПЦ бере кожен християнин.

«Ми всі обираємо Предстоятеля, тому що Церква – це соборний організм, - зазначив він зокрема в інтерв’ю «Православію в Україні». — Але в кожного своє служіння.

Ще раз нагадаю: кожен з віруючих нашої Церкви – священик чи віряни – має в ці дні молитися. Не телесюжети обговорювати, де подається заполітизована чи земна позиція і бачення без розуміння справжньої природи Церкви. Ми віримо, що Бог має силу, і все має відбуватися з волі Божої. Тому кожен із нас має вкласти свою частку, свою лєпту в обрання Предстоятеля — молитовну, лєпту церковного служіння. Ми маємо довіряти нашим ієрархам. Маємо молитися за них, щоб Господь давав їм мудрість.

Хотів би ще і ще раз наголосити: ми знаємо і віримо, що вибори, які будуть звершувати єпископи, це лише половина процесу. Інша половина — це воля Божа і молитва Церкви».

***

Перелік заходів для журналістів та умови акредитації дивіться на офіційному сайті.

Выборы Предстоятеля Украинской Православной Церкви

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3007

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар