Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Вже сьогодні у Відкритому Університеті: як організувати сучасне суспільство за біблійними принципами. Публічна дискусія

Версия для печатиВерсия для печати
11 листопада 2016 | Події | Архів

Публічну дискусіу на тему «Біблійні принципи організації суспільства: сучасний досвід і перспективи (США, Європа, Україна)» проведе 11 листопада Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості.

Це спільний проект Університету і Центру дослідження релігії Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

До участі запрошено лекторів: Джима Девідса, Брюса Андерсона, о. Андрія Дудченка, Віталія Хромця.

Джим (Джеймс А.) Девідс — доктор юридичних наук, доктор філософії, американський юрист і доцент юридичного коледжу Університету Ріджент, де він викладає з 2003 року.

Окрім іншого, Джим розробив і викладав в США такі курси: «Конституційний закон», «Закон про вибори», «Конфесійна та громадська ініціатива», «Апеляційна адвокатура», «Практика судового слідства» і «Християнські основи управління». Останній курс є наріжним курсом «світогляду» в Школі державного управління при Університеті Ріджент, представляє основні принципи християнської релігії і те, як вони застосовуються в соціології, історії, економіці, праві і управлінні.

До приходу в Університет Ріджент у 2003 році Джим був заступником директора і радником цільової групи за програмою «Конфесійна та громадська ініціатива» при Міністерстві юстиції США. 

До приходу в Міністерство юстиції Джим займався юридичною практикою в Чикаго, його рідному місті. Приватна практика Джима включала в себе розгляд справ, починаючи від медичної недбалості і до федеральних нормативних актів до Першої поправки і суперечок про громадянські права.

Джим має ліцензію на юридичну практику в штаті Іллінойс, Флорида і Вірджинія і є членом федерального колегіального суду в окружному суді США Північного округу штату Іллінойс, був допущений до судової колегії Верховного суду США і Апеляційного суду США по Сьомому округу.

Джим упродовж 40 років є членом Християнського правового суспільства (Christian Legal Society)  — найстарішої і найбільшої професійної організації християнських адвокатів у США.

Упродовж 11 років Джим був у складі Ради директорів CLS, в тому числі два роки на посаді президента CLS. У Вашингтоні, після того як залишив службу в Міністерстві юстиції, Джим також виконував функції радника CLS з питань законодавства і відстоював на Капітолійському пагорбі релігійну свободу і законодавство на захист життя.

Джим є випускником Коледжу Кальвіна і юридичного факультету Університету Дьюка, де він знаходився на службі у видавництві Duke's Law Journal. Демонструючи упродовж усього життя тягу до знань, у 2012 році Джим отримав ступінь доктора філософії від Міністерства вищої освіти. Його дисертація зосереджена на трьох найбільших юридичних загрозах, з якими ймовірно в найближчому майбутньому зіткнуться християнські коледжі та університети.

Брюс Андерсон — керівник Міжнародного богословського навчальнго центру Євангелістської Пресвітеріанської Церкви, засновник і президент Інституту Реформації. Освіту отримав в Університеті штату Айова (бакалавр історії) та Ріджентському Університеті (магістр практичного богослов’я і магістр державної політики).

З 90-х років подорожує і навчається в країнах Європи, Азії, Африки та Південної Америки. Захистив ступінь доктора (PhD) в сфері практичної теології в Оксфордському Університеті.

Протоієрей Андрій Дудченко — православний священик, член наукової ради Відкритого Православного Університету, богослов, публіцист, редактор інтернет-журналу «Київська Русь» (kiev-orthodox.org). Автор декількох книг про православне богослужіння та багатьох статей на літургійні і пастирські теми.

Досліджує теологію протопресвітера Олександра Шмемана. Слухач магістерської програми «Соціально-політична етика та теологія» у Центрі дослідження релігії НПУ ім. М.П. Драгоманова.

Віталій Хромець — кандидат філософських наук, релігієзнавець, доцент кафедри культурології НПУ ім. М.П. Драгоманова, голова дослідницької групи з релігійної освіти Центру дослідження релігії НПУ ім. М.П. Драгоманова;
- член робочої групи Міністерства освіти і науки України з розробки підзаконних актів з процедури державного визнання документів про вищу освіту, наукові ступені та вчені звання, видані вищими духовними навчальними закладами;
- голова підкомісії з богослов’я науково-методичних комісій вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України.

Реєстрація на захід: https://goo.gl/OjbqXQ

Початок лекції — о 17:00.

Адреса: вул.Володимирська, 24, актова зала Теплої Софії.

Джим Девідс
Брюс Андерсон
Протоієрей Андрій Дудченко
Віталій Хромець
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1953

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар