Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

10 вражаючих картин Юрія Нагулка

Версия для печатиВерсия для печати

До 26 квітня у приміщенні Національного музею українського народного декоративного мистецтва триватиме виставка нашого сучасника, заслуженого діяча мистецтв України художника Юрія Нагулка.

«Київ-Афон-Київ» — це не просто назва виставки, це подорож. І представлені картини різних років дають можливість подорожувати не лише у просторі, а й у часі. Адже хтось із наших сучасників, зображених на картинах, уже відійшов у вічність — як Блаженніший Митрополит Володимир, який став головним героєм картини «Ковчег».

На картинах Юрія Нагулка не лише краєвиди Афона, України. Тут — повітря, погода, настрій, навіть звуки і спека — афонського сонця, та свіжість — прозорої київської осені. Неповторна авторська техніка виконання картин дає відчути себе першовідкривачем: такого ти ще не бачив.

Велика експозиція розміщується на першому та другому поверхах унікального музею, поруч із дивовижними експонатами, що представляють українську народно-побутову культуру — посуд, одяг, рушники, килими, картини. Також на другому поверсі виставлені роботи народної художниці Катерини Білокур.

Тож відвідання виставки Юрія Нагулка, а разом з нею і огляд всієї експозиції Національного музею українського народного декоративного мистецтва може стати визначною культурною подією найближчих вихідних.

Знаходиться музей на території Києво-Печерського історико-культурного національного заповідника — Верхня Лавра (вул. Лаврська, 9, корпус 2).

***

Для тих, хто не зможе відвідати виставку, пропонуємо 10 найбільш вражаючих картин з експозиції — вибір редакції.

Усі роботи дивіться на персональному сайті Юрія Нагулка

Юрий Нагулко
Національний Києво-Печерський заповідник

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
7737

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар