Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

1 червня у Спасо-Преображенському соборі особливо молилися за дітей. ФОТОРЕПОРТАЖ

Версия для печатиВерсия для печати
02 червня 2014 | Діти, молодь

За Божественною літургією в сьому неділю після Пасхи, 1 червня, у Спасо-Преображенському соборі підносилися особливі молитви за маленьких парафіян.

Богослужіння очолив настоятель собору митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр. Після Літургії владика прочитав молитву за дітей. Кожний хлопчик та дівчинка отримали великі льодяники.

На площі у Єлизаветинському парку перед храмом за сприяння ктитора собору Ігоря Лисова та з нагоди Дня захисту дітей було влаштоване свято з іграми, атракціонами та різними розвагами.

Прохання на потрійній єктенії:

Ти, Господи Боже наш, що даєш радість і втіху плекати надії наші в дітях наших, пошли їм здоровя міцне, благоговійне перед тобою виховання та все необхідне, вкорени в них любов та пошану до батьків своїх, збережи їх від усякого зла, молимо Тебе, Всесильний Царю: вислухай нас і помилуй.

Споглянь, Всемилостивий Владико, на моління рабів Твоїх, вдячних батьків за синів та дочок наших, провадь стопи їхні дорогою правди і справедливості, а віра наша нехай буде запорукою всього для них благопотрібного, молимо Тебе, Отче всіх, вислухай нас і помилуй.

Молитва за дітей:

Владико Христе, Спасителю наш, надіє життя нашого, що з уст немовлят і грудних дітей хвалу прийняти зволив! До Тебе приходимо, помочі потребуючи, й на Тебе уповання про збереження роду людського покладаємо! Найперше підносимо прохання сердець своїх за діточок наших, бо в них майбутнє Церкви Твоєї Святої й держави нашої. Ти Сам апостолам Твоїм заповідав: «Пустіть дітей і не бороніть їм приходити до Мене, бо їхнє є Царство Небесне». Тож і нині, чистоту серця їхнього відаючи, збережи і настанови їх на всяке діло благе: подай їм душі чисті, непорочні, тіла здорові та лагідну бесіду; при літніх – мовчати, премудрих – слухати, старшим – коритися, з рівними і меншими – приязнь мати; без лукавства розмовляти, до навчання мати розум відкритий. Збережи й настанови також і батьків їхніх, подай їм у всьому доброму приклад їм подавати. Навчи всіх нас діяти благочестиво за словом Твоїм, «очима управляти», язик здержувати, ум смиряти, тіло упокорювати, гнів подавляти, помисел чистий мати, спонукаючи себе на добрі діла Тебе ради. І так у благочесті поживши, досягнемо від віку приготованих обителей життя вічного в Царстві Твоєму, де разом з ангелами й усіма святими прославлятимемо Тебе – Істинного і Єдиного Бога, разом із Безначальним Твоїм Отцем, і Пресвятим, Благим і Животворчим Твоїм Духом, нині й присно, і на віки вічні. Амінь.

ОЛЕКСАНДР (Драбинко), митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський, вікарій Київської Митрополії
День защиты детей

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1366

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар